| emma_7432 a întrebat:

Va plac hainele de la zara, daca da ce aveti? fundoi love struck

Răspuns Câştigător
| deeutzy a răspuns:

Da:X zara e firma mea de suflet love struck:X pai am o rochita foarte sweet cu alb si negru, o bluza fff decoltata si multe altele dar nu am mai fost de cateva luni in mall ca sa imi cumpar ceva pentru ca m-am crede ca eu cheltui prea mult pe haine tongue

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au niște prețuri exagerate la ce etalează!
Pa, pa.

| BeautyTeacher a răspuns:

Juma de garderoba

| AlAndalus a răspuns:

Da, imi plac hainele de la Zara.Am si eu cateva din Spania iar dintre toate cel mai mult imi place o pereche de blugi :X.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Hainele din Zara nu sunt cine ce, in raport cu pretul exagerat. Insa in Romania, si in tarile din estul Europei in general, hainele sunt si produsele gen de la Sephora sunt mai scumpe (diferente de la 5 la 30-40 chiar mai mult) decat, nu stiu, sa zic in Italia sau in Spania. Si acolo fac si reduceri, de 70-80 la suta, nu am fost dar am auzit din mai multe parti si pe surse sigure ca sunt putin mai ieftine.

| MARRRRRYYA a răspuns:

Am o gramada de tricouri haioase multe perechi de blugi esarfe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele de la Zara sunt niste zdrente ordinare, vandute la preturi enorme, ca de altfel mai toate hainele "de firma". Cine-i prost plateste, cine nu, isi cumpara aceleasi haine la jumatate de pret din alte magazine.

| zuzulina1813 a răspuns:

Buna!
acum lasam la oparte preturilehee hee is faine hainele de la Zara.love struck am si eu o rochita roz, o bluza sh un trening, dar cel mai mult imi place rochitzica; x