| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Ce parere aveti de hainele din Bershka si Zara?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Hainele din Zara mi se par ok mai putin la partea cu pretul.Sunt exagerat de scumpe si eu sincer nu as da 1 milion jumate pentru un maieu simplu, alb numa ca sa ma laud ca il am din Zara.(chestia asta cu preturile exagerate numai in Romania am vazut).De exemplu,am mai fost in Italia, America la un magazin Zara si pot spune ca era aceeasi marfa, inca aveau o diversitate mai mare de unde poti alege, pentru toate gusturile numai la un pret accesibil, normal.La Bershka aceeasi poveste.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prețuri prea mari, calitate prea mică.
Pa, pa.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Mama si-a luat o curea din Zara, acuma e praf, ce sa zic, se duce "pielea", s-a rupt repede. Cum a zis si simina96, in alte tari sunt mai ieftine hainele din Zara, chiar si din H&M, produsele de la Sephora, pentru ca noi suntem in Europa de est, si aici majoritatea tarilor au fost sub comunism, etc, iar preturile sunt mult mai umflate decat in vest, in centru, etc.

| coolboy22 a răspuns:

Praf, exact ca si Bershka, H&M etc. doar apartin aceluiasi producator.

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

- sincer, îmi plac hainele. happy cam atât costă şi în afară, numai că în euro oh go on cred că unele preţuri sunt exagerate. thinking

| Runa a răspuns:

Imi plac mult cele de la Bershka.

| ChewingGum a răspuns:

Sunt haine frumoase, insa la un pret foarte mare. Nu sunt foarte calitative in ciuda pretului scump mai ales cele de la Zara. Eu una prefer H&M sau Pull&Bear.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru ChewingGum):

Da... adica sunt unele chiar uratele dar la preturi de te ia capul happy
Dar mai sunt si unele dragute la preturi destu de okey happy

| ChewingGum a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Da, asa este. happy

| Orsetta a răspuns:

Sunt foarte dragute doar ca din pacate sunt din materiale proaste si se agata si strica repede.