| bombonica22 a întrebat:

Va plac hainele de la ZARA/ Bershka? ce v-ati luat in ultima vreme? motivati de ce va place :*funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Zara nu imi iau dar de la Bershka da. Desi unele haine sunt mai mult carpe chiar au model frumos. Ultima data mi-am luat niste pantaloni, un maieu simplu, o bluza mai larga cu vedere la buric si 3 tricouri. Si ma tenteaza si gecile lor de piele. Imi plac pentru ca arata foarte bine. happy Sunt in pas cu moda aceasta firma iar preturile sunt ok.