| Alinnutza07 a întrebat:

Va plac picioarele lungi sau cele scurte?big grin >:

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am picioare lungi!
Pa, pa.

| annna a răspuns:

Picioarele mai lunigi cred ca sunt mai dragutebig grin (dar nu foarte foarte lungi)

| LeMotán a răspuns:

Depinde de inaltime si mi se pare normal ca o persoana mai inalta sa aiba picioarele mai lungi, iar una mai mica picioare mai scurte. Ideea e ca o femeie frumoasa trebuie sa fie bine proportionata, indiferent de inaltime.

| corina977 a răspuns:

Cam intre nici prea lungi nici prea scurte pentru ca o persoana mai inalta este logic sa le aibe mai lungi si o persoana mai scunda sa le aiba mai scurte.acum dupa preferinta fiecaruia... dar asa condsider eu... tie cum iti plac?

| Lilia2621 a răspuns:

Nici lungi dar nici scurte! potrivite

| Annye18 a răspuns:

Pe undeva la mijloc laughing

| Violent a răspuns:

Cred ca un pic mai lungi dar nici prea lungi!

| Kristinake a răspuns:

Lunggii happy

| Do_3377 a răspuns:

Sa fie lungi da nu prea!laughing

| Gabiitsza a răspuns:

Deci eu am piciOarele lungi =p~

Adica nu prea lungi darr le pRefer pe cel putin lungi:*love struck

| dyady a răspuns:

Eu prefer sa fie mai lungi decat mai scurte.big grin