| Irinuk_5348 a întrebat:

Va plac produsele Oriflame? Mai exact de care produs sunteti foarte multumite? Va intereseaza sa achizitionati aceste produse? Multumesc,

9 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Da, imi plac cele de la Giordani happy Dar nu mai am reprezentant de vreo 5-6 luni ca nu era serioasa fata sad

| Rizer a răspuns:

Mie nu mi se par prea bune sincer produsele de la ORiFLAME sunt si scumpe si nici nu sunt bune eu nu achizitionez astfel de produse in special merg cu AVON-ul!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Fondurile de ten Giordani.

| M.madallina a răspuns:

Nu prea imi plac

| DrViorel a răspuns:

Da imi plac, in special parfumurile.

| nathalie a răspuns:

Sunt super:X:Ximi placlove struck mai ales parfumurile, in special miss o si together:X

| KriSSu88 a răspuns:

Sunt foarte ok produsele Oriflame.In mod special, imi plac lotiunile de corp si parfumurile.

| craciunitza_7057 a răspuns:

Parfumul grace f bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, imi plac produsele oriflame. din pacate ei sunt f neseriosi! de mai bine de 2 ani, trebuie sa te trezesti la ora 6[dim] sa pui comanda si nici atunci nu au NIMIC pe stoc! deja se sie ca oriflame=neseriozitate...Nu pot sa'mi dau seama de ce se mai pun in brosura produsele daca nici nu EXISTA pe stoc! neseriosi! ca produse pot sa sp ca sunt mai bune ca avonu'. Cremele nu stau naspa pe fata, intra rep in piele si nu sunt scumpewinking parfumurile... ce sa zic? is unele faine[dancing lady, greace, ETC] dar cu neseriozitatea lor, am renuntat si ma ocut de YV unde sunt produse f bune, iar parfumuri:Xhappy