| AnastasiaMoldovan34 a întrebat:

Buna! Ce produse de la avon folosiți si de care sunteți mulțumite?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De-a lungul anilor am tot incercat produse de la AVON (de la rujuri, creme, sampoane, lacuri de unghii samd) si cred ca sunt foarte proaste, calitativ.
Acolo se fac bani din vanzari, nefiind nimeni interesat sa faca produse calitative care sunt scumpe, ci sa isi ia comision la fiecare produs vandut piramidal.

| Yuoia a răspuns:

Folosesc parfumurile si imi plac.
In rest, nu sunt pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc produse de la Avon.

| Dolyta a răspuns:

In mare parte, din cate am folosit eu:
--imi plac cremele (față, corp), parfumurile, rimelurile, gelurile de duș, luciurile de buze
--NU imi plac șampoanele, fondurile de ten, dar asta depinde de fiecare persoana, ce tipuri de produse ni se potrivesc sau nu.