| Rose_2860 a întrebat:

Va plac roscatele?big grin

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac roscatele cu parul scurt de obicei. Dar nu conteaza doar parul in alegerea unei femei. Cand aleg o femeie e un proces complex. Tine de mai multe lucruri.

| Deea a răspuns:

Ca si hamsterx...roscatele naturale sunt superhappy

| Seline a răspuns:

Daca te referi la roscatele naturale, atunci raspunsul e nu.Nu-mi place pielea lor alba (translucida) plina de pistrui, ochii de obicei verzi spalaciti, si parul morcov.Sunt interesante asa ca aspect, caci pe oriunde mergi vezi doar satene cu ochi caprui.

| hamsterx a răspuns:

Mie una sincer mi-ar fi placut sa fiu roshcata natural love struck pentru ca sunt rare si par asa...mai speciale big grin

| Sara2 a răspuns:

Eu sunt roscata naturala (roscat aramiu) ochii negrii si nu am pistrui hihi

| viatadecacatt a răspuns:

DAA :x
http://www.revistalook.ro/......8_250_.jpg

O sa ma fac si eu de curand asa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cum sa nu? Cele naturale si frumoase. Poate 1% din cele ce folosesc cu bun gust o nuanta, dar ele nu sunt roscate.

| Ana a răspuns:

Nu prea happy

| madycoco a răspuns:

Eu sunt roscatabatting eyelashes si mie imi place.la mine in clasa sunt unik :d

| madycoco a răspuns:

Aaa si sunt roscata natural ...nu am pistruibatting eyelashes si am ochii caprui ...si cateodata verzi big grin.

| Silvia a răspuns:

I like girls with brown hair.

| User a răspuns:

Bleah!

| ing. a răspuns:

Buna.Am o colega roscata, careia ii sta foarte bine happy. In general, imi plac cateva nuante de roscat.happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Fiecare culoare de par e frumoasa, si speciala-imi plac si roscatele celea tunse gen bob scuert cu parul dreptbig grin`si un zambet mortal sunt -frumoase...Nu sunt preferatele mele dar sunt mai neobisnuite`

| @@ a răspuns:

Xeon esti porclaughing
roscatelee sunt prea tari

| daniDeeDee a răspuns:

Sincer?

nu!

| AlecSSyA a răspuns:

Depinde.

| perceive a răspuns:

Da, sunt frumoase! Dar doar cele carora le sta bine cu aceasta nuanta!

| anonimeea a răspuns:

Si eu sunt roscata. si ma mandresc :X.laughing sunt din nastere ...nu am pistrui. am ochii mari caprui/negri :d

| xeon a răspuns:

Mie sincerc numi plac roscatele, din cate stiu majoritatea curvelor sunt roscate.Imi plac fetele cu parul blond natural ca al meu::X, castaniu.

| lifeistough a răspuns:

Nu, le urasc si niciodata nu ma voi casatori cu o roscata. In schimb imi plac satenele si ma voi casatori cu o satena!

| symo_2617 a răspuns:

Sunt dragute nu conteaza culoarea parului mai...conteaza si aspectul fizic dar mai mult personalitatea si creierul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si eu sunt roscata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extrem de mult, sunt baiat si cel mai mult imi doresc sa fiu roscat. sunt blond spalacit.

| razvan1988 a răspuns:

Daca au peste 40 de ani. Bineinteles vorbesc de parul vospit. In schimb daca este natural depinde de cum ii sta, ca o precizare: mi se par aiurea, superficiale, nemultumite cu ele insele si neadaptate fetele tinere care isi vopsesc parul.

| andreifil a răspuns:

Eheeee... daca ati sti ce profa de romana roscata am eu... v-ati schimba parerea despre ele astia care ziceti ca nu va plac

Întrebări similare