| anonim_4396 a întrebat:

Va plac tenesii complet albi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se vad super de la distanta.

12 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Imi plac, de astia finuti usori si care nu iti arata talpa de 10 ori mai mare decit o ai, cam ca http://urbandelice.nodomain.ro/mi-e-dor/ astia imi plaac, dar daca se murdaresc e o problema deoarece chiar dupa prima spalare - folosire deja par cit de 1 an.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Complet negri.

| BeautifulAngel a răspuns:

Daa

| mat31new a răspuns:

Nu

| Metamorphose a răspuns:

Ăăă. Depinde? Oricum rămân la cei in culori inchise:X

| Wowhow a răspuns:

Mi se par mai draguti ca cei complet negri, dar prefer sa aiba niste modele colorate pe ei.happy

| Roar a răspuns:

Da ♥

| AndreeeexD a răspuns:

Eeeenorm ♥♥♥Luve you tenisi albi :X :*

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Nu pentru ca se murdaresc foarte repede si nu e asa usor sa ii cureti.

| huuu a răspuns:

Da

| Regionalul20 a răspuns:

Da

| adelina125 a răspuns:

Imi plac tenesii albi dar, trebuie sa ai o strada asfaltata daca nu vrei sa-i murdaresti.