| Anatolie_8490 a întrebat:

Fetelor care trandafiri va plac mai mult cei ROSII Sau cei ALBI?

Răspuns Câştigător
| Sabrina25 a răspuns:

Rosii. Eu consider ca cei albi sunt pentru fetele sensibile siinocente.Finute,Iar cei rosii pentru cele cu caracter inovator, pasionalehappy

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu are nicio relevanta.Am primit de la papadii,flori rupte pe fuga la buchete de trandafiri si toate au avut aceeasi valoare. Faptul ca iubeam omul respectiv si ca el la randu-i tinea la mine e totul.
Nu conteaza ce floare ii oferi,conteaza ca i-o oferi doar pentru ca e sambata, si nu o ocazie speciala, si felul in care o faci.

| Азбука a răspuns:

Trimite fiecarei fete cate unul, in functie de preferinta :))
http://www.florarie.ro/

| Aleqa a răspuns:

Rosii adica trandafiri ne si caracterizeaza pe noi...happyRosii sunt pentru fetele amuzante, dragute si putin sensibilewinking

| LoveBlind a răspuns:

Majoritatea fetelor adora trandafirii rosii.

| Raluu01 a răspuns:

Gestul conteaza happy

| Maddalinapunct a răspuns:

Rosiibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosii, stii si tu, rosul e culoarea pasiuniilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îi prefer pe cei albi pentru că dacă i-aş primi de la un băiat m-aş gândi că el mă vede ca pe o fată pură şi inocentă.
Trandafirii roşii sunt frumoşi şi ok dar pentru o relaţie ceva mai avansată pentru că ei te duc cu gândul la pasiune, dragoste [act sexual nu sentiment] şi numai la ocazii speciale, gen valentine's day sau ziua voastră.
Vacanţă plăcută!

| Ellye a răspuns:

Rosii pentru pasionale si sensibile happy.
Albe pentru finute si ft. inocente happy.