| GabrielusRacing a întrebat:

e la moda sa porti tenisi nelegati la sireturi? Ca si in poza de profil. Va plac tenesii?

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Mie imi plac foarte mult tenisi si exact asa ii port si eu pentru ca nu imi place sa le leg sireturile. Daca este la moda sau nu nu stiu cert este ca mie imi place sa-i port asa iar gusturile nu se discuta.winking happy

8 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

E la moda tot ceea ce porti si te face sa te simti bine.

| ZoeyMe a răspuns:

Tenisi legati nu se prea poarta, insa daca altfel iti ies din picior poti sa-i legi si sireturile sa le bagi sub papuc sa nu se vada.

| ZvT a răspuns:

Poza si intrebarea te dau de gol ca ai sub 14 ani si parintii iti fac toate poftele.

| bob4rap a răspuns:

Sunt ok. si da cred ca e la moda big grin incearca siereturi de culori diferite gen negru si vered sau alb si negru

| Emotionx3 a răspuns:

Da normal ca imi plac love strucklaughing) Pentru ca eu port tenesi fara sa mi leg de mult love struck Sunt superbi. Bafta

Fundita puppy dog eyes

| Emotionx3 a răspuns:

Pei mie imi plac love strucklaughing Ptr ca si eu port sireturile asa love struck Nu.ti fa grij oh go on Defapta daca cineva iti zice ca nu arata bine nu.i baga in seama Daca tie iti plac love struck asta e tot ce conteaza :*

| ionut_7234 a răspuns:

Esti la moda cand porti tenisi cu sireturi nelegati, bravo tine-o tot asa, a da si imi plac tenisi vezi poate si la fete ii plac sa vezi ce ochi facethumbs up

| Elexis a răspuns:

Da este. Si eu tot asa port sireturile.big hug
Si tenisii sunt foarte cool b-).