| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Va plac unghiile >negre:? ce parere aveti de elewhistling?

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa ma dau cu oja neagra dar nu sunt emo si nici nu intentionez sa devin. e doar o simpla culoare nimic mai mult...(;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador! Chiar ieri mi-am facut unghiile negre!:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt la moda si nu esti emo daca ai, numai daca te imbraci in negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superrrr
nu e neaprat rock sau emo
iti faci unghiile nege pentru ca se poate asorta si la o rochie neagra faina
winking
intr0un cuvant.
super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyy... nu va potoliti cu ''emo '' sau '' vampiri '' prostii! unghiile negre sunt super chiar daca nu ai cu ce sa le asortezi. Cand mi-am cumparat eu lacul de unghii negru vanzatoarea mi-a spus ca s-au vandut superrr bine. Si eu pot zici ca imi plac foarte mult. Cine imi da dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie unghiile negre si imi sta bine cu unghiile negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi plac? le ador. daca as putea as fi data mereu cu aceasta culoare pe unghii.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie una imiplak dar cu cateva modele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super...azi mi le-am facut si eu
Le am lungi dar nu foarte si vin super...

| Liana18 a răspuns:

Am o parere super si sa stii ca anul asra se poarta unghiile mici si negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dfrtugicujctyhgtru7i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie chiar imi plac de obicei le port asa da cand ma duc a schoala le stergbatting eyelashes id-ul meu dragutza.nicol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie unghiile negre chiar acum le am negre dar culorile mele preferate de oja sunt mov roz verde si bineinteles negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine, dar numai pe unghiile foarte scurte.

| OanaBoni a răspuns:

Le ador (sa stiti sunt emo dar sa nu credeti ca daca sunt imi tai venele si ma droghez).

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

pai... le iubesc imi plac mult da nu is emo, rokaritzaa sau ceva de genu'

| diana_5715 a răspuns:

Da sunt swperbe...Si se poarta fff mult unghiile negre
[ eu acum sunt facuta la unghii negru'\] Si le adorrr unii zic ca daca ai unghi negre esti emo laughing.Hai sa fim seriosi. ACum numai ai voie sa ai unghii negre ca esti emo e o prostielaughing Te pup