| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Va plac unghiile >negre:? ce parere aveti de elewhistling?

48 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pur si simplu le ador:X.

| psiholoaga a răspuns:

Imi plac. Le-am purtat si eu prin toata adolescenta. Acum mi le mai fac negre cand sunt in concediu sau am o anumita stare sau merg la vreun party.

| alexa a răspuns:

Mai depinde de forma unghiei
pentru ca mie nu. mi palce cum sta [e orice fel de unghie
mai micute si negre arata foarte bine
daca sunt si lungi si negre e prea de totwinking

| lola a răspuns:

Mie imi place cum arata scurte si facute cu lac negruhappy

| Farcas a răspuns:

Emolaughing
Glumesc! Arata bine, daca ai forma frumoasa la unghi si sunt lungi, atunci arata binehappy

| Elly4all a răspuns:

Imi plac ff mult in aceasta vacanta a avut aproape tot rimpul unghiile negrelove struck

| Gabry a răspuns:

Nu obisnuiesc sa-mi fac unghiile negre, dar nu sunt impotriva lor si cred ca sunt chiar frumoase.

| Mwhahahaa a răspuns:

Frumoase, dar cum a spus si @timea trebuie sa ai uo forma frumoasa (nu neaparat extrem de lungi unghiile)...
Mi se pare superb, daca ai cum sa le asortezi cu tinuta, accesoriilesmug

te puup kiss

See you soon wave

| dya_4589 a răspuns:

Arata bine, dar eu nu mi-as face... not my style!

| diana_5715 a răspuns:

Da sunt swperbe...Si se poarta fff mult unghiile negre
[ eu acum sunt facuta la unghii negru'\] Si le adorrr unii zic ca daca ai unghi negre esti emo laughing.Hai sa fim seriosi. ACum numai ai voie sa ai unghii negre ca esti emo e o prostielaughing Te pup

| Andreea_7493 a răspuns:

Nu cred ca are nici o treaba emo cu unghii negre.Si eu imi mai fac unghiile negre uneori si se mai uita lumea cam ciudat la mine prin tramvaie, etc mai ales cei in varsta, dar mie imi plac si sunt foarte ok happy

| dianka_4861 a răspuns:

Mie imi place....eu port negru

| Sabwy a răspuns:

Mie da. si nu neaparat inseamna caa esti emo... mie pur si simplu imi plac... dar au aparut deja ff multe fete cu unghii nevgre. asa ca poate le voi schimba cu cele mov sau negru si roz.tongue:X

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da. love struck imi plac unghiile negre :X

| Simona_8441 a răspuns:

Normal..adik cui nu ii plac sunt superbe
dar nu mi se par calumea daca ai unghiile lungi
scurte si cu lac negru arata extraodinar

| unicka a răspuns:

Chiar daca nu mai sunt adolescenta am forma unghilor patrate si ma dau cu negru, imi place foarte mult

| OanaBoni a răspuns:

Le ador (sa stiti sunt emo dar sa nu credeti ca daca sunt imi tai venele si ma droghez).

| M.T a răspuns:

Da sunt mistowinking. Dar ca sa nu te mai faca lumea "emo" iti poti cumpara forme pentru unghi, si dupa le dai cu lac:X arata foarte bine si asa. Sau peste negrul acela aplici formele si dai k o culoare mai deschisa vor arata super bine:*

| sis a răspuns:

Eu una le ador:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador.Eu mereu imi fac unghiile negre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt groaznice.parca arata intunecimea sufletului persoanei care si le zugraveste astfel. UNGHI NEGRE-UNGHI DE DIAVOL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma enerveaza lumea care zica ca unghiile negre il de "Diavol" sau de "Emo"...serios,omeni buni, in ce lume traiti? ce daca te vopsesti, iti faci unghiile negre...mare lucru...laughing...si eu mi le fac, si pot sa zick ca is sopper, le ador...:->...arata super tare...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale mele sunt negre si ma simt minunat cu ele! Vyo :X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mie mi se pare o culoare frumoasa negru adica nu prea imi plac hainele negre in schimb obiectele negre sunt superbe, eu chiar acum am unghiile date cu oja neagra!
intr-adevar nu vine bine pe unghie lunga eu le am mai scurte si se vede foarte misto dupa parerea mea si a prietenilor!
eu va recomand unghiile negre insa nu pe unghie lunga! va pupacesc:*
pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foart mult le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... mie imi plac chiar daca unii zic ca daca ai unghiile negre esti emo sau ceva de genul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pakat ca ma certa profesorii. dar oricum tot anul am fost asa la scoala. sunt super. si nu neaparat daca ai unghii negre esti emo. si oricum si stilul emo e cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la moda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa ma dau cu oja neagra dar nu sunt emo si nici nu intentionez sa devin. e doar o simpla culoare nimic mai mult...(;