| Bacemi a răspuns:

Sincer mie nu imi place. Asta pentru ca are o imagine de femeie usoara. Asta e o parere a unei persoane care nu o cunoaste personal. Poate daca as avea ocazia sa o cunosc fata in fata mi-as schimba parerea.

| Silvia a răspuns:

E dragutsa si atat.

| daniDeeDee a răspuns:

Drăguţă.

| Klara a răspuns:

Are corp fain...in rest... voce naspa, fata naspa, par oribil.

| tweety_8071 a răspuns:

Nuuu ca ii blonda...pfff...n-am nimic personal cu blondele doar ca prefer sa nu stau in preajama lor sa nu ma molipsesclaughing

| elenahd a răspuns:

Draga mea sau dragul meu sa stii ca:"Gusturile nu se discuta"sau "gusturile sunt impartite" indiferent ca e vorba de o persoana, un obiect, o mancare, etc... Daca unora nu le place de Anca Neacsu asta nu inseamna ca tu trebuie sa te intristezi sau sa te consumi din acest motiv.Sa nu uiti acest proverb: "Nu e frumos ce e frumos ci e frumos ceea ce-ti place". Daca tie iti place de Anca Neacsu chiar nu mai trebuie sa ceri parerea noastra ceea ce-ti place tie este suficient, in viata ta doar tu contezi si parerile tale atat timp cat nu deranjeaza sau influenteaza in mod negativ pe cei din jurul tau.

| mikey a răspuns:

Salut!
Este putin dragutabig grin
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu, fantomas! bau bau cu pantofi cu toc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i usoara, Bacemi, ca are ceva kilograme...de tate...