| ZaKid a întrebat:

Cum imi pot face parul astfel?

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......moga-1.jpg

8 răspunsuri:
| BubbleWhitee a răspuns:

Păi lasă-l să-ți crească mai des, și mergi la frizer.Se poartă foarte mult acum tipul ăsta de frizură happy

| ZaKid explică (pentru BubbleWhitee):

E Marius Moga laughing) Ma gandeam...il am destul de mare dar nu stiu cum sa il fac eu acasa...

| BubbleWhitee a răspuns (pentru ZaKid):

Știu cine e. laughing. Acasă nu ai cum pentru că trebuie să te tundă cumva, să-ți dea forma...iar apoi să-ți aranajeze părul.

| ZaKid explică (pentru BubbleWhitee):

Am forma happy

| BubbleWhitee a răspuns (pentru ZaKid):

Atunci încearcă să-l ridici așa...și să îi dai cu fixativ să stea calumea.Altfel nu știu cum

| xAmyx a răspuns:

Lasa-ti parul sa creasca. pe urma tunde-te pe laturi si sus lasa-l mare si dupa aia daca vrei sa iti fie drept fa-te cu placa si pune putin fixativ sau daca vrei cret fa-te cu ondulatorul sau du-te la coafor.
Fundita? puppy dog eyes

| LidiaMarinescu a răspuns:

Folosind un pieptane pentru tapare.si spuma OK.

| Claudia389 a răspuns:

Pai acum depinde de parul tau pentru ca el este cret de aceea ii sta asa!
big grin