| selena_3868 a întrebat:

Va place manichiura : oja de culoarea pielii si pe unghia inelarului o floare neagra?

17 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Normal ca imi place!:x
Uite, si asa e dragut:
http://t1.gstatic.com/......tp?/images

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Scuze,nu am stiut ca nu merge! happy

| Skylerx a răspuns:

Da. Imi place la nebunie, dar din pacate, la scoala nu ne lasa cu oja sad

| airlove a răspuns:

Suupper...ai cont pe youtube sa pui acolo un video cu tutorial la acesta maniuchiura?

| selena_3868 explică (pentru airlove):

Da am cont si o sa fac un tutorial cu manichiura asta,

| BeautifulAngel a răspuns:

Mda...pare dragut:d

| carmen13 a răspuns:

Hellenne ar fi bine daca ar functiona adresa pe care ai lasat-o tu sad
cat despre modelul de manichiura...suna f dragut

| Ady05 a răspuns:

Frumoasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy hmm. suna destul de bine si cred ca ar si arata mistoo:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Cel mai cool model, THE BEST! Îmi dai fundă?

| ella113 a răspuns:

Foarte dragut

| selena_3868 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=Z8Vq8ljHiXo aici este tutorialul meu pentru aceasta manichiura. SPER CA V-AM AJUTAT.

| airlove a răspuns (pentru selena_3868):

Multumesc mult, o sa incerc si eu, daca nu te superi! Cer, astfel, voie de la autor... Imi permiti?

| selena_3868 explică (pentru airlove):

Normal! Uite si tutorialul la aceasta manichiura si daca vrei sa mai vezi alte modele de manichiuri da SUBSCRIBE. http://www.youtube.com/user/missrobyely?feature=mhee#pe/a/u/1/Z8Vq8ljHiXo

| Kristinaa a răspuns:

Mda.destul de frumoasa!

| FursecCioco a răspuns:

Cool! Asa mi le fac cel mai des!