| MihaCool99 a întrebat:

Va place sa va machiati?
funditawinking

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

NU...ca machiajul imbatrneste pielea...

da asa la ocazii speciale, un pic de rimel si ir e destulbig grin

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Machiajul este unul din pasiunile mele :X imi place sa incerc diferite stiluri de machiaj si imi place ca imi da posibilitatea sa aleg in fiecare sa arat altfel, dar sa fiu in continuare eu...

| princess a răspuns:

Da imi place, mai ales ca lucrez face2face cu publicu trebuie sa dau o impresie buna,nu ma machiez in exces dar cat de cat sa fac o impresie buna, de asemenea folosesc numai produse din plante naturale ca sa nu imi dauneze asa tare. cred ca chestia asta cu aranjatul spune foarte mult despre o persoana, la fel cum spune si aspectul dintilor si al unghiilor.

| aDDa_4644 a răspuns:

Daaaaaaa; X

| Anonim69 a răspuns:

Doaaaaaa,nu plec nici pana la magazin fara make`uplaughing.Nu cred ca e asa bine, dar e tineretea,, obsesia de a parea mai frumoasa! Varsta e de vinano talkinglaughing

| Iheartshoes a răspuns:

Da.
Machiajul e totul.Incerc sa evit extra-machiajul, genele supra incarcate sau gloss-ul in exces...chiar daca unii neaga prima impresie e importanta!
Machiajul sugereaza feminitate, gingasie. Cat nu e in exces e perfect.Il folosesc zi de zi.nu toata lumea il foloseste dar pentru mine e foarte important.Sa nu mai zic de ocaziile speciale unde trebuie sa stralucesti chiar daca nu ai un motiv, nu esti invitata princapala, gazda sau nici nu trebuie sa te faci observata.

| PяInCєSs a răspuns:

Normal ca imi place si cred ca 99 % se fardeaza, desi acum nu ne dam seama cat rau ne facem pieli, astea se vor vedea mai tarziu... deci in principiu daca ne-ar lua cineva fardurile ne-am simti desfigurate laughing

| Ralucarrie a răspuns:

Da.dar nu prea mult sau prea strident:d...un pic de rimel, pudra si ir de buze.laughing

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Da, uneori.
Imi place sa ma machiez pntru ca pur si simplu ma simt frumoasa, dar nu ma machiez foarte strident si des pentru ca nu e bine si nu prea imi permite varsta.
Succes!

| Demikristen a răspuns:

Mie cel mai mult cu creionul big grin.