| AustralianTeaTree a întrebat:

Va place sa va machiati ?

8 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Da, cat de cat. Adica ma machiez doar putin, nu prea strident. Ma dau cu un gloss roz, putin blush si cam atat. De rimel nu prea am nevoie, cu fard de pleoape nu ma dau decat in casa cand nu am ce face laughing.

| Rockart a răspuns:

Mai deloc. Îmi place să fiu naturală. Machiată nu mă simt tocmai eu.

| Doηηa a răspuns:

Nu prea, doar la ocazii.

| Allexandraaa a răspuns:

Nu prea imi place deoarece imi e lene sa ma demachiez laughing).

| gohsty a răspuns:

Nu pot zice ca imi place.dar o fac fiindca e mai "Atragator" adica arat mai bine.imi dau doar cu rimel dupa ce imi intorc genele si cu putin tus pe ploape.happy uh?

| gohsty a răspuns:

Nu pot zice ca imi place.dar o fac fiindca e mai "Atragator" adica arat mai bine.imi dau doar cu rimel dupa ce imi intorc genele si cu putin tus pe ploape.happy uh? a si cu creion tongue

| BibiBri a răspuns:

Daa ador