| HyPerActIveGyRl a întrebat:

Voi cu ce va place sa va machiati? Cu ruj? Sau cu luiciu de buze?
fundita

Răspuns Câştigător
| Annelieseee a răspuns:

Luciu de buze, sau un ruj mai deschis

13 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Machiajul natural este cel mai de efect si cel mai indicat mai ales in cazul fetelor tinere, care nu au de ascuns riduri sau imperfectiuni foarte mari: http://www.karena.ro/......ui_natural

| loricel a răspuns:

Luciu de buze.

| Unique a răspuns:

Pai depinde la ce te referi la ce spui :Voi cu ce va place sa va machiati? Pai in redactarea ta te referi la buze banuiesc.
Oke! Eu folosesc ambele mentionate de tine + fond de ten si strugurel pentru buze, nu fond de ten de ten, de buze, dar imi plac mai mult luciurile de buze fructate

Răspuns utilizator avertizat
| sssoriii a răspuns:

Eu folosesc uneori rujul meu clasic nud.de un roz pal
Alteori luciu de buze cu aroma de visine. dar sa nu fie lipicios.
:*:*

| ALice_4674 a răspuns:

Pentru adolescente ar merge acum un luciu si mai tarziu ruj

| aneta a răspuns:

Luciu de buzebig grin

| Letytzy@ a răspuns:

Cu luciu de buze:X

| Letytzy@ a răspuns:

Mie-mi place sa ma machiez cu luciu de buze:X

| gabytza387 a răspuns:

Ruj. dar cat mai discret si mai natural acum depinde de ocazie ca ai putea sa te dai si cu putin lukiu peste daca te duci la o intalnire sau in disko ceva eu stiu parerea meabig grin

| diana_4229 a răspuns:

Eu prefer luciul de buze arata mai binelove struck

| Deya_6605 a răspuns:

Rujul e pentru babe laughing
cu luciu evident straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu luciu' big grin