| byby_2268 a întrebat:

Va place stilul lu' Lady Gaga?
http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I
Cam ciudata dar ador videoclipul >8-:x!
Voi ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Femeia asta ar trebui sa-si ia toate hainele (oribile chiar) si sa se spanzure cu ele. E ciudata, si nu-mi place deloc de ea. Pe langa Madonna e un nimic, vrea sa iasa prea mult in evidenta si iese, dar nu intr-un mod placut. (acum sa curga cu stupizi, ca doar asta stiti sa datismug). happy

| SweetCandy a răspuns:

Http://www4.pictures.fp.zimbio.com/......-ijbkl.jpg

e ciudata toata dar imi place la nebunie:)

| redsummer a răspuns:

,, Iubesc sa sochez,, cred ca spune totul.Are un stil aparte mi-ar placea sa am acest curaj sa ma pot imbraca atat de extravagant.

| Silvia a răspuns:

Da, e ciudatalaughing. Stilul ei e interesant, poate prea tipator si iese prea mult in evidenta, dar e ok.

| ramona_5587 a răspuns:

Da.imi place de ea:X foarte mult...si.a facut un stil doar al eihappy
e deosebita si unicahappysi cred ca asta si vreahappydupa parerea mea peste putin timp o intrece pe Madonna happy

| Maria_3931 a răspuns:

Da.sa stii chiar imi place. si o admir ca are curajul si mintea aceea de as inchipui ata de multe modele.BRAVO FATO! xoxo Andreea

| nobody_9468 a răspuns:

Sincer... o ador, eu sunt mai nonconformista si intodeauna mi-au plaqt ciudateniile, probabil fiindca si eu sunt doar o ciudatenielaughinge singura vedeta care isi experimenteaza imaginatia in imbracaminte...baftabig grin

| Abi_5708 a răspuns:

Pai stilul ei e ciudat, si placut, anumit pentru a iesi in evidenta, doar asta e si ideea nu? sa iesi cat mai mult in evidenta prin look si haine. na ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place stilul ei extravagant.
Videoclipul este reușit.
Pa, pa.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Il ador!

| MyaxD a răspuns:

Dupa cum a mai zis cineva, e un nimic pe langa Madonna, de fapt nici nu are rost sa le comparamlaughing) e doar o marioneta penibila...imi place muzia ei, dar categoric nu si de eahappy

| VittorioV a răspuns:

Imi place stilul ei la nebunie uneori exagereaza dar e pur si simplu bestiala!

| XD_Anthony_1993 a răspuns:

O ADOR si o iubesc asa cum e ea!
Mereu a fost originala (Si acum o sa aud cv gen " o copie pe Madonna").
Îi iubesc fiecare melodie si video!
Abiastept sa merg anul asta la artRave, concertul ei(cine nu știe ce e sa caute pe Google) in plus arată SUPER SEXY!

http://www.lingerieinsight.com/......0perla.jpg