| anonim_4396 a întrebat:

Va preocupa felul in care aratati? va doriti mereu sa fiti in centrul atentiei?, cele mai frumoase, cele mai admirate. sunteti invidioase? va comparati cu alte fete

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Din contra imi place sa nu fiu in centrul atentiei, si asa lumea ma admira ca am bicicleta ultimul racnet, dar nu am nevoie de fani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nah, nu sunt genul care stă toată ziua să se uite în oglindă. Şi nu folosesc nici machiaj, sunt un fenomen rar, ştiu.

Nu m-am comparat niciodată cu alta, lol. De ce aş face comparație între ceva simplu şi o găleată de machiaj?

| capricc a răspuns:

E normal sa te preocupe imaginea. dar nu numai asta. Ideea e sa fii intr-o permanenta dezvoltare personala.

| Elly94sweet a răspuns:

Ma preocupa logic felul cum arat.atat timp cat am maini, picioare etc imi place sa le ingrijesc+ de asta hainele accesoriile incaltamintea coafura.da trebuie sa te preocupe.acum doar nu te vei duce in parc pe banca imbracata de club. nu imi place sa fiu in centrul atentie decat atunci cand oamenii asculta ceea ce zic nu cum sunt imbracata.