| monicaaa17 a întrebat:

Va deranjeaza sa fiti in centrul atenției? Pe scena, sa tineti un discurs?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca da, am anxietate sociala cateodata.

| Celcestietot a răspuns:

Nu ma deranjeaza, sunt obisnuit. Am vorbit de atatea ori in preajma multor oameni, am fost auzit si nu m-a deranjat, deci, nu m-ar deranja sa tin un discurs. Si daca ma incurc in el, improvizez ca un profesionistwinking.

| SilentRain a răspuns:

Dap

| Sofer a răspuns:

Nu sunt președinte sa țin un discurs. Chiar m-ar deranja. laughing

| oglindasultanului a răspuns:

N u suportt.

| Dalmore a răspuns:

Nu, am dicție bună, îmi place să mă aud vorbind laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu. Iau bani pentru asta.

| troleibuz a răspuns (pentru Dorotheea21):

Unde tii discursuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca oamenii aia sunt cu adevărat interesați de ce le spun eu, nu. Daca nu le pasa, nu m-ar deranja, doar nu ar merita efortul.