| Simona07 a întrebat:

Va rog dati-mi modele de jeansi de vara albastrii deschisi (foarte interesanti, cu tinte, strasuri, rupturi si sa fie stramti) tricouri asimetrice de culoare neon, camasi de vara cu diferite accesorii( curea subtire sau groasa) pantofi cu un toc nu prea inalt dar sa fie decupati, cu tinte si strasuri si desigur accesorii foarte interesante preferabil de culoare neon. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| ReE a răspuns:

Cauta pe siteul deep vogue au o mare varietate de chestii din astea ieftine!

| supermamici a răspuns:

Daca la tricouri asimetrice adaugi si faptul ca sunt create de Antonia... http://bit.ly/12QiR2y atunci aici este locul cel mai potrivit sa iti faci cumparaturile :)

| gabi1992 a răspuns:

Incearca pe www.catryoshka.ro;)