| Simona07 a întrebat:

Va rog dati-mi niste imagini sau site-uri cu camasi albe de vara cu rijuri care se poarta cu o curea subtire pe talie(de obicei colorata) sau groasa in forma de fundita. Aceste camasi s-au purtat destul de des. Va rog ajutati-ma ca rasplata dau fundita+vot!

2 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna Simona, incearca poate gasesti ceva pe gustul tau aici! www.hainedevis.ro magazin online de haine originale pentru femei si barbati, cu preturi fara concurenta, marci de top: pierre cardin, tapout, everlast, lee cooper, kangol, kappa, puma, adidas.etc."