| andrei995 a întrebat:

Va rog imi puteti da sugestii(insotite de poze daca se poate de imbracaminte si incaltaminte(la moda)? Nu vreau "scumpeturi" vreau ceva accesibil! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenesi de la ALLSTAR albastri si funky.se mai poarta si esarfele acelea triunghiulare negre sau mov inchis si veste cu maneci culoarea mov, palarii gen michail jackson negre, blugi negri stramti neaparat si tricouri un mov sau lila...:d (recomandat de la ZARA)