| anonim_4396 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie cum sa aflu ce forma a fetei am, ce parti ale fetei trebuie masurate si cum sa imi dau seama din masuratori?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Te uiti in oglinda, draguta.

| BiuL a răspuns:

Este o smecherie, stai in fata oglinzii si cu un ruj (ca de obicei fetele is interesate de chestia asta, sau cu orice alcteva ce se poate sterge usor apoi) iti faci efectiv conturul fetei pe oglinda, apoi te indepartezi si ar trebui sa iti dai seama ce forma e.

| Naяutσ a răspuns:

Te uiti in oglinda, si iti compari fata cu imaginile de la Acadiica.

| Aimèeeee a răspuns:

Pune o poza si iti spunem noi.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici cum sa iti conturezi si luminezi fata cu machiaj

http://www.sfaturilemariei.com/......chiajului/