| 78657 a întrebat:

Nu-mi pot da seama care este forma fetei mele? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Iei un ruj care nu-l prea folosesti sau vechi. Iti prinzi parul sa nu iti stea pe fata si te duci in fata unei oglinzi. Cu ajutorul rujul iti desenezi pe oglinda conturul fetei si apoi iti dai seama cu ce forma aduce cel mai tare : rotunda, ovala, inima, patrata etc

3 răspunsuri:
| Astropuf a răspuns:

Uite te in oglinda si intr-un manual de mate asa o sa stii care e forma fetei tale

| Adyna92 a răspuns:

Uita-te in oglinda si vezi exact.

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Te poti adresa unei hairstilistilor de la salonul VOGUE din CJ