| iandreea a întrebat:

Va rog sa imi recomandati un salon bun in care sa imi tatuez sprancenele, in Suceava sau Iasi. Multumesc.

3 răspunsuri:
| ElShaarawy a răspuns:

Esti o handicapata daca te tatuezi sa stii.

| Abcdetc a răspuns:

@ gabrieldinamo12. Acest site este facut sa dea sfaturi nu injuraturi happy. In Suceava nu exista astefl de saloane, spun asta pentru ca sunt de acolo. Iasul este un oras mai mare, daca ai prieteni informeaza-te, de asemenea poti gasi pe net. Bafta!

| iandreea explică:

happy Pai doresc sa imi tatuez sprancenele, pentru a le corecta forma (am incercat deja alte metode dar fara rezultat). Si vreau numele unui salon in care se fac BINE astfel de tatuaje. Doresc un salon din Sceava sau Iasi pentru ca este usor sa ajung in aceste orase.