| JustusNobodyelse a întrebat:

Va rog sa ma ajutati urgent! Eu am niste ghetute/ botine (cum vret sa le spuneti) cu talpa ortopedica, ele fiind verde inchis iar tocul maro deschis. Saptamana viitoare am balul bobocilor si nu stiu ce rochita sa imi iau, adica ce culoare, astfel incat sa se potriveasca cu papucii. Voi ce ziceti? Funda.:*

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Ai putea lua verde, maro sau bej (si ar trebui sa mai iei ceva maro pe tine, ex o esarfa) si negru. Cam astea sunt culorile care sa mearga cu botinele.
PS: Rosu cu verde e cea mai proasta combinatie.

| Soniia a răspuns:

Pai ti-ai putea lua o rochita simpla maro. sper ca te-am ajutat happy