| anonim_4396 a întrebat:

Heii ma ajutati cu un sfat? Nu stiu ce sa aleg dintre albastru ( bleu ) si roz la o rochita pentrubalul bobocilor. Sunt blonda cu ochii verzi inspre albastru.(turcoaz). Va rogg ajutati-ma. Imi trebuie urgent un raspuns.

P. S: daca aveti o alta idee cu ce culoare mi-ar sta bine, spuneti-mi.

Multumesc. Funda normall

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Eu zic ca rozul vine foarte frumos la parul blond:X adica mie una mi se pare o combinatie superba.Deci eu zic s`o iei pe aia rozhappy

5 răspunsuri:
| Lavynya99 a răspuns:

Buna! Din descrierea facuta de tine, esti o printesa! Cred ca ti-ar sta bine in orice, dar totusi parca ar veni mai bine rochia albastra! Sper sa te distrezi de minune! Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru Lavynya99):

Multumesc mult Lavinia.:*

| Lavynya99 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce! Eu am spus doar adevarul!

| pix a răspuns:

Cred ca ti s.ar potrivi o rochita albastra pentru ca ti.ar scoate cat de cat ochii in evidenta, in comparatie cu rozul care il poarta majoritatea fetelor. Ai fi mai draguta!:*

| Oaki a răspuns:

Albastru papus-o :*