| marutza_8918 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cat ar trebui sa mai slabesc avand in vedere ca am 1.75 si 65 kg.mersi pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Nici un gram happy. esti foarte bine asa si eu am dimensiunile astea. big grin

5 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Cred ca esti perfect/a, ai grija sa nu te mai ingrasi mai mult de atat, cred ca mai bine te mentii adica te mai abtii de la anumite lucruribig grin

mult succes

| Cryss a răspuns:

Http://www.lyl.ro/articole.php?id_articol=26

Aici poti calcula si poti sa iti dai seama daca ai nevoie sa slabesti sau nu:D.

| claudya a răspuns:

Citeste de site-ul sensiblu, la rubrica greutatea ideala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa urmez cursuri de modelling si nu stiu daca sunt destul de slaba...