| adyyyyyyyy a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cu ce haine ar trebui sa ma imbrac la banchet si ce tip de coafura sa port.(baieti) va rog multtt! dau funda si 3 voturi!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Trebuie sa te imbraci elegant, deci nu in trening, adidasi, tricouri etc. Acuma depinde fiecare ce intelege prin elegant, unii vor lua pantofi si costum, altii blugi si tenisi plus camasa. Eu zic sa iei o camasa alba simpla, cu maneca lunga, papion colorat sau cu imprimeu (sa fie mai deosebit) dar poti lua si cravata eventual un jerseu colorat sau sacou si pantaloni inchisi la culoare, bluemarin gri, sau negrii, blugi sau de costum. In picioare pantofi sau tenisi negrii sau albi. La par nu trebuie sa iti faci mare lucru pentru ca esti baiat, mergi la frizer cu cateva ore inainte d banchet si spune-i sa te aranjeze.

6 răspunsuri:
| BestStudio a răspuns:

O bluza neagra sati scoata ochi in evidenta sau o rochi alba cu culoarea ta preferata parul desfacut si cercei stalucitori ca sati scoata zambetul dragalas la suprafata.(pentru alte sfaturi de moda contactati-ma la dumitrescu_denys@yahoo.com)

| CatutzaDragutza2002 a răspuns (pentru BestStudio):

Este baiat!

| BestStudio a răspuns (pentru CatutzaDragutza2002):

Baiat cu gusturi bune fato!

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Acum e la moda sa porti niste raiati mai eleganti, o bluza mai lalaie(sa fie mai larga la gat, de preferat maneca scurta)un sacou si niste pantofi eleganti.la freza ar fi bine sa....nu stiu...la asta cum te taie pe tine capul, cum ti se pare ca e mai bine.tot ce am spus acum e din experienta(experienta tatalui meulaughing)))). chiar i-a stat bine!). fundita!

| andreibogdan93 a răspuns:

Mai e valabila funda? din pacate nu mai e. poti incerca Different Cut cand vrei sa te imbraci frumos si deosebit. site www.differentcut.ro

| andrei123456ca a răspuns:

Par cu tepi, o camasa care nu este bagata in pantaloni, o pereche de blugi si cu camasa ar merge o cravata destrabalata!