| oZy a întrebat:

Salut sunt baiat si as dori sa ma imbrac la banchet in tricou cu sacou, blugi si adidasi dar spuneti-mi ce culoare ar trebui sa aiba tricou, ce fel de adidasi, blugi?

3 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Tricoul ar putea sa aiba culoarea bleumarin, fara imprimeu, adidasii pot fi putin mai inalti, cu gust si niste blugi casual drepti sau evazati.
adidasi gen http://www.adidasi.info/adidasi-barbat-adidas-ts-creator-530/

| ioana19111999 a răspuns:

Hi.alege o pereche de blugi albasti deschis sacou verde suflecat la maneci tricou rosu sau camasa cambratasi adidasi lejeri

| LexyCupcake a răspuns:

Ooo imi place stilul tau laughing Asa deci sacoul negru sau bleoumarin ( merge orice culoare depinde de tine, dar negru niciodata nu da gresi ) tricoul poate sa fie alb ( cu imprimeu ), verde, albastru...(din nou depinde de tine si de culoarea sacoului, la sacou negru merge orice tricou ) de preferat sa aiba vorma de V ( anchior ), blugii nu prea stramti iar adidasi, poti purta conversi. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta la banchet big grin