| AFR81 a întrebat:

Va salut.Am mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi cumpar din City Mall din magazinul Nike toate produsele Roger Federer.Am fost in Tomis Mall si in magazinul Nike nu avea asa ceva. Daca e vreun constantean care a mers recent pe acolo sau urmeaza sa mearga as vrea sa imi zica si mie daca acel magazin, de la parterul mall'ului contine produsele Roger Federer.

P. S. Imi cer scuze pentru repetitii dar nu ma simt prea stralucit si imi e oarecum lene sa gandesc alte cuvinte.Multumesc mult. Dau funda si vot.

1 răspuns:
| flori200116 a răspuns:

Da eu sunt din judetul Contanta nu sunt sigura ca poti gasi in mall Roger Federer iar tu spune-mi te rog cum dau funda si voot? uite ce poti gasi scrii la cautare acolo sus in dreapta produsul si iti va da raspunsul..http://www.city-park.ro/magazine