| AFR81 a întrebat:

Va salut.Am mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi cumpar din City Mall din magazinul Nike toate produsele Roger Federer.Am fost in Tomis Mall si in magazinul Nike nu avea asa ceva. Daca e vreun constantean care a mers recent pe acolo sau urmeaza sa mearga as vrea sa imi zica si mie daca acel magazin, de la parterul mall'ului contine produsele Roger Federer.

P. S. Imi cer scuze pentru repetitii dar nu ma simt prea stralucit si imi e oarecum lene sa gandesc alte cuvinte.Multumesc mult. Dau funda si vot.Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Kitty3D a răspuns:

Salut. Nu prea cred ca ai sanse sa iti iei haine din Romania ca ale sportivilor fara a da tone de bani si fara a se deteriora dupa cel putin 3 saptamani. Daca as fi baiat si eu mi-as lua tot ce tine de Rafa Nadal

3 răspunsuri:
| AFR81 explică:

Cherrybomb este vorba de City Mall din Constanta happy

| cherrybomb a răspuns:

Te referi la citty mall din bucuresti?
daca este asa nu iti cumpara nimic din acest mall sunt si scumpe si nu sunt nici de calitate

| cherrybomb a răspuns:

Ok