| disty a întrebat:

Va salut! Pe 3 iunie am banchetul de clasa a 8-a si sunt total nehotarat in privinta tinutei! Stiu ca nu e stie ce eveniment si conteaza sa ne distram, dar nici sa mergem in tricou si in pantaloni scurti nu e ok...As dori mai intai niste pareri din partea voastra ..sa mi spuneti cum sa ma imbrac.Eu zic ca nu e nevoie de costum,ci de un sacou casual si blugi,sau sacou,pantaloi de alta culoare separat si pantofi,dar aici intervin si banii! Sunt cam inalt, respectin 1.80 si ma gandeam ca mi-ar sta mai bine cu pantaloni mai conici! Va rog sa nu luati in considerare ultima afirmatie cu pantalonii conici si sa -mi spuneti strict parerea voastra si daca se poate sa -mi lasati mai jos cateva site-uri cu sacouri sau tinute pentru evenimente speciale! O zi buna sa aveti in continuare!

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

O camasa alba si o pereche de blugi de culoare mai inchisa ar merge perfect, trebuie sa te simti bine in ceea ce vei purtahappy