| Silviu0101 a întrebat:

BANCHET CLASA A 12. Ce sa aleg? Dau funda. Intre pantofi jeans negri, camasa si un sacou separat (sau pantaloni de stofa, nu stiu exact) sau un COSTUM COMPLET, cumparat? Ce e mai ok? Va rog sa veniti cu argumente pentru tot ce spuneti, si daca aveti alte pareri le ascult ^^. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde si cum se imbraca restul colegilor. Dar daca este banchet de sfarsit de liceu ar merge un costum complet de culoare inchisa. Nu este in fiecare zi banchet, iar ziua trebuie sa ramana in memoria ta ca unica. Iar costumul este potrivit pentru o zi unica.

Răspuns utilizator avertizat
| RPU a răspuns:

Cred ca pantofii negri, jeansi camasa si sacoul
FUNDA?