| andalu a întrebat:

Vand extensii de par (din par natural) cu clip-on la super pret, culoare negru.Este cineva care doreste?

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Cu cat?

| andalu explică:

15 ron? Imi pare rau sa te dezamagesc,,, insa 15 ron pentru extensii din par natural...nu vei gasi niciodata la un astfel de pret.In general de pe la 3 mil in sus in functie si de lungime.Eu le-am luat cu 3 mil, le vand la jumatate de pret (150 ron) suma negociabila. Puteti trimite mesaj privat sau mail pe: alecorlove@yahoo.com si discutam detalii ( poze, livrare etc)

| secret_2443 a răspuns:

Ce pret au?

| Annnneeee a răspuns:

Vreau si eu...dar...cat costa?(ofer pana in 15 ron)

| rbk a răspuns:

Cat costabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pret?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pret?