| JuliaAnda a întrebat:

Am o coada de par natural si as vrea sa o dau in schimbul unor perechi de extensii clip-on par natural. Daca stiti pe cineva care are si doreste sa-mi lase un mesaj sau lasati-mi un site care se ocupa cu asa ceva. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| denisa123456 a răspuns:

Dar stii ca poti sa le desfaci si sa le transformi in extensii, si coada este aceeasi chestie ca un set de extensii, le desfaci si te duci si cump.clipuri si ai rez.probl.