| pandaX3 a întrebat:

Vara asta ma gandesc sa-mi fac suvite colorate. Dar am parul saten inchis spre castaniu, asa ca spray-urile nu se vad pe parul meu. Ce-mi recomandati? si de unde pot sa cumpar?
( as vrea ceve in genul : rosu, verde, albastru, roz, mov...in special albastru, verde si rosu...) please help!
dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| jocelyn_6227 a răspuns:

Palette Wild Lights, gasesti la Carrefour. Costa cam 10 lei.
Dar si spray-urile merg. Doar ca tin pana la prima spalare.

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Tonurile de păr saten inchis arata fabulos si creativ decorat cu dungi colorate. Indiferent de lungime, precum şi textura parului, scoaterea în evidenţă a părului poate servi întotdeauna drept cel mai bun mijloc de infrumusetare.
Niste suvite cu aspect natural sunt la fel de perfecte dacă vă doriţi o schimbare mai delicată, mai degrabă decât una radicală. Tonuri mai uşoare sunt plasate în zona de breton. Asocierea va scoate în evidenţă culoarea de bază, astfel că trebuie sa fie în mod corespunzător accentuat.
Cele care ar dori să încerce un stil mai vibrant, ar trebui să opteze pentru suvite în portocaliu deschis sau intuneric rugina, precum şi de culoare roşie care poate adăuga o tentă groovy pentru coafura ta.
Uite si un site care sigur te va ajuta:
http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......-2010.html
Sper ca am fost de folos!

| pandaX3 explică:

Multumesc mult tuturor! happy

| mary_9593 a răspuns:

Mergi mai bine la salon, acolo o sa iti iasa perfect, am incercat si eu odata acasa si mi-a iesit un dezastru, strange-ti niste bani si la coafor cu tine laughing sigur o sa fii invidiata de restul dupa aceeasmug

| mel_7137 a răspuns:

Decoloreaza-te pentru a putea avea cat mai clara culoarea. Poti sa folosesti nuantator, daca nu le vrei permanent. Gasesti in magazinul Unirea, Titan.

Daca nu ti-ai mai facut si vrei sa ai un rezultat ok, mergi la salon, acolo sigur vor stii sa iti faca totul bine.