| Anik16 a întrebat:

Vara asta ma gandesc ca imi fac suvite colorate.Dar problema este ca eu am parul saten inchis/castaniu si nu am noici o idee referitoare la culoarea suvitei.Ma putetii ajuta cu niste spaturi sau poze va rog. FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| ElectronicSound a răspuns:

Blond, ceva deschis spre cenusiu sau oo culoare foarte stridenta, albastru-culoarea cerului, roz aprins.

2 răspunsuri:
| AleAlexa6 a răspuns:

Poti sa iti decolorezi suvita de par care vrei sa ti-o faci si atunci poti sa iti faci cam orice culoare happy.

| PUFULETDEGUMITZA a răspuns:

Asta conteaza si de culoarea ochilor, daca o lasa-i intr-un raspuns o sa iti spun.Imi e frica sa nu iti spun vreo prostie