| mikutzzza1000 a întrebat:

Vi s-ar pare ciudat sa vedeti pe strada o persoana cu suvite roz? Vreau sa-mi fac si nu stiu daca este cea mai buna alegere.

Răspuns Câştigător
| Anda_5509 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana.
Dupa parerea mea unei persoane mai rebele, mai zapacita i ar sta bine.
SI eu am cautat vopsea roz, dar nu am gasit, in schimb amgasit violet.

Si eu am cerut sfaturi in leg dca sa mi fac suvite, sau ce culori.Maj pers mi au zis esti nebuna, ca nu ti face.Am zis ca ei dar am facut ca mine.Parul meu este blond-castaniu si mi am facut varfurile cu rosu brun, si cateva suvite cu violet(care a iesit ap un roz). Si sincer chiar imi place cum imi sta.

Deci=>>concluzia este sa faci ce crezi tu, nu ce spun altii. Dca ti place de ce sa nu ti faci?
Fiecare are stilul, caracterul, gandurile lui.

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ma mai mira nimic, suvite roz, verzi!

| Marii a răspuns:

Mie nu-mi place rozul. Faci ce vrei, dar eu nu ti-as recomanda. happy

| Vizitiul a răspuns:

Nu are sens, o fata este mult mai frumoasa, stralucitoare cand este naturala!

| arrriadna a răspuns:

Mie mi-ar placea, dar si eu m-am facut verde in adolescenta. Nu poti multumi pe toata lumea, dar e important sa te multumesti pe tine (nu uita sa fci proba mai intai ca fii sigura ca iti sade bine). Coafeza mea e blonda si are suvite roz deschis, roz inchis si movulii. Imi place de mor, este atat de luminoasa incat imi insenineaza ziua atunci cand ne intalnim. Sunt influentzata de aceasta imagine, scuze.

| Razvan a răspuns:

Am ajuns la varsta la care nu mai surprinde nimiclaughing
Nu imi place rozul dar daca tie iti place si ai tai n-au nimic imipotriva fa-tiwinking

| devine a răspuns:

Nu, da mi se pare ciudat sa scrii "vedeti" cu doi "i".

| DeniiMeow a răspuns:

Buna, vreau sa-ti spun ca si verisoara mea a avut suvite rozz`. Deci, ea era bruneta( de fapt, o cul f inchisa)big grin, ii statea f bine, bine, parintilor mei li s-a parut putin ciudat, dar pe unde ma duceam cu ea, persoanele care o cunosteau ii ziceau"Wowbig grin, ce biine iti sta:X" Deci, Daca tu vrei, dc n-ai face-o?thinking, Eu cred ca iti va sta f bine si iti va da increderetongue

| BiaJ a răspuns:

Si eu am avut suvite dar nu roz, ci mov si albastrulove struck

Fain!

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu neaparat mi s-ar parea ciudat. dar depinde cat de mult Rozz ai in cap!winking

| perla a răspuns:

Eu iti spun ca vad multe aici in Italia si mi se par ca transexsuali fata mea ma intreaba,, mama cei cu par roza sunt gay? pentru inceput pune-ti suvite false si vezi cum reactioneaza lumea

| andreea25red a răspuns:

Rozul nu mere decat la lenjerie intima si bascheti.nu nu e ok in fond nici nu se mai poarta atat de mult suvitele.sunt la moda culorile cat mai naturale si parul rebel