| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare Elena Udrea o mare frumusete?

Vad ca e un trend pe facebook potrivit caruia Elena Udrea ar starni multa invidie din partea femeilor pentru ca toate romancele sunt urate iar ea e o preafrumoasa! Voi ce parere aveti? E Elena Udrea o frumusete de mor femeile de invidie?

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/udrea_10_807 9267963.jpg

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena e o femeie frumoasa si mai mult decat atat e o femeie de succes, indiferent cum a ajuns la succes, a ajunslaughing. Castiga multi bani, se imbraca scump si asta poate starni invidia unor femei.Totusi cred ca cele mai multe comentarii la adresa ei vin din faptul ca a fost norocoasa si Basescu a tinut-o sub aripa lui, astfel a castigat mult si s-a declarat o adevarata doamna.Insa nu a castigat chiar prin propriile forte.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din ce castiga atatia bani?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E politician.Asta spune tot...

| walkeR1 a răspuns:

Elenea Urdea laughing o sa-i treaca frumusetea ca am vazut ca s-ar putea sa intre la facultate ( bulau)

| anonim_4396 explică (pentru walkeR1):

Pai are deja 40 si ceva de ani.