| BananaSuparata a întrebat:

Vine vara, poate merg la mare, la strand etc. Vreau sa slabesc cat mai mult, minim 5 kg in vreo luna. Funda.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Uite aici cum vreau sa slabesc eu, fara o dieta propriu zisa https://therhythmofheels.wordpress.com/......si-vara-i/

| KaterinaРомановский a răspuns:

Trebuie să îți schimbi total stilul de viață, dacă urmezi o dietă iar după te reîntorci la vechile obiceiuri totul va fi în zadar. Trebuie să incluzi sportul și mâncarea sănătoasă în viața ta, nu trebuie să te abții de la chestii mai bune, gen pizza sau prăjitură.
Am găsit odată undeva un articol în care scria că vedetele care au silueta suplă se mențin consumând 90% din mâncare lichidă.
Cel mai important este să nu mănânci seara, că atunci se depune cel mai mult!

| lexyy a răspuns:

Nu e imposibil..se poate cu diete, dar fi constienta ca daca vei slabi minim 5 kg intr-o luna te vei ingrasa triplu in foarte scurt timp! sari coarda e cea mai buna solutie, faza cu abdomenele e o vrajeala, nu slabesti absolut deloc in zina abdomenului.doar creste muschii in volumhappy bafta

| PamyLove a răspuns:

Fructe & Legume in fiecare zii fara produse lactate si fara carne.