| Clodmod a întrebat:

Vineri este festivitatea de premiere la scoala (pentru sfarsit de an) si nu stiu cum sa imi fac parul... Eu mereu il tin prins in coada pentru ca am ochelari si sprancene mai groase. Dati-mi si mie idei cum sa imi fac parul singura dar nu sofisticate va rog frumos! Funda pentru cele mai bune idei, promit!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeeeDyana a răspuns:

Eu as zice sa il lasi pe spate, si sa ti-l dai cu spuma ondulatoare, iar daca ai parul mai lung, eu ti-as zice sa iti faci un coc.

Astea ar fi recomandarile, dar eu zic sa iti faci ceva care sa iti avantajeze fata si ceva care sa impresioneze!

| BiiAnca96 a răspuns:

Nu ne-ai spus cu ce te imbraci. Sau daca ai parul ondulat sau drept...Eu as opta tot pentru buccle largi! Baftabatting eyelashes.

| Clodmod explică (pentru BiiAnca96):

Ma imbrac cu uniforma (e obligatoriu). Uniforma adica fusta scurta de scoala si camasa cu curea si maneca scurta.

| Marta95 a răspuns:

Iti poti face niste bucle largi sau iti poti prinde parul intr'o coada de cal.:* succes