| BeautifulThings a întrebat:

Voi ati folosit produse de la Lady's? Daca da, cum vi se par? Care sunt preferatele voastre? Sunt reprezentant, sunt multumita de produse, imi e teama sa le incerc pe unele, putin nemultumita de altele. Vreau sa vad ce credeti si voi despre produse.

2 răspunsuri:
| OanaAHrostea95 a răspuns:

Sunt unele produse bune..ca de exemplu rujurile, rimelurile, pudra, blush, insa sunt si produse de proasta calitate cum ar fi creionul dermatograf, fondul de ten, ojele..In mare parte pot sa zic ca sunt destul de bunicele.

| ella1995 a răspuns:

Sincer? sunt bune mai ales samponul cu lapte de capra