| Jamaistoujours a întrebat:

A folosit cineva produse Lady's? Sunt de calitatate?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am fost reprezentanta un an sau 2. Bai, ce sa-ti zic, depinde mai exact ce te intereseaza. Sunt si produse care sunt chiar bune la pretul lor gen pensulele de make up si niste rujuri dar sunt si unele cu fail maxim gen (un model cel putin stiu) mascara. laughing

| oanananana a răspuns:

Am folosit un lac de unghii de la ei, a fost okay, niciun efect miraculos. Insa daca vrei cosmetice bune http://l.profitshare.ro/l/3770632 sunt si reduceri ♥