| MaryD a întrebat:

m-am facut reprezentant Lady's si am nevoie care considerati voi din proprie experienta care sunt produse bune si produse mai putin bune.Multumesc anticipatbig grin

2 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Cand am vrut sa comand reprezentatul mi-a zis sa ma mai gandesc.Deci iti dai seama.Acum parerile difera. Daca e poti comnada ceva, iti faci o pareresi mai vezi tu.

| MaryD explică:

Da, si asta e adevarat, dar vreau sa stiu si ce pot recomanda mai din start.
Mersi de raspunsbig grin