| anUcy a întrebat:

Voi ce credeti:ce masti de par sunt mai bune? Cele din comert sau cele naturale? Voi ce masca de par folositi?

6 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Sunt bune amandoua doar ca indeplinesc functii diferite. Cele naturale,facut de tine,de ajuta intr-un mod si nu prea dauneaza parului tau,iar cele din comert au si substante pe care tu acasa nu poti sa le pui in masca preparata de tine.Dar, din comert sau naturale, sunt bune amandoua.

| Ariannna a răspuns:

Eu cred că cele naturale sunt cele mai bune. happy
Eu folosesc masca cu ulei de ricin pentru a-mi accelera creşterea părului...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cred ca astea-s cele mai indicate pentru tine :
http://www.egirl.ro/Masti-de-Halloween,a370.html

| Pirkko a răspuns:

Eu le cumpar. Redken si Kérastase. Le gasesti la saloane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prinde-ti parul intr-o coada si da-te la varfuri cu ulei de masline...asteapta macar jumate de ora apoi spala cu sampon bine bine. hidrateaza nemaipomenit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mastile naturale sunt cele mai bune,deoarece nu contin substante necorespunzatoare,in special cele care au la baza ulei de masline,ulei de ricin(pentru crestere si indesire,in special,si nu numai)si galbenus de ou,chiar si banana(pentru parul uscat).Eu nu folosesc nici-o masca,dar daca ar fi sa aleg una,as alege masca cu ulei de ricin, aplicata pe varfuri, pentru prevenirea despicarii firelor de par.Numai bine.