| George_Filipov_1995 a întrebat:

Voi ce credeti,se poarta ochelari de soare si noaptea? Sau cand nu e lumina? ( P.S pentru cei care ii fac pe acesti oameni cocalari si fitosi,ochelarii de soare se poarta si in club, sau in emisiuni sau oriunde deoarece ochelarii de soare sunt un accesoriu ca cerceii din urechi ) Astept raspuns

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si manusile sunt niste accesorii dar ma indoiesc ca stai cu ele intr o incapere

| Foxyyyy a răspuns:

Evident ca nu, doar de aia se numesc ochelari de soare. Ca cerceii din urechi? Pe bune? laughing) Ma uimeste inteligenta ta.

| Ialexa a răspuns:

Unii oameni spun ca ochelarii de soare sunt facuti sa te protejeze de soare, de lumina puternica(de aici si denumirea lor). Fiecare ar trebui sa poarte ce-i place, fara sa-l intereseze de ceilalti pentru ca fiecare gandeste intr-un mod diferit.

| Bubu900 a răspuns:

Da poti purta nu conteaza ce spun altiiwinking

| Omega_Iron_1920 a răspuns:

Pai, am observat ca oamenii au inceput sa poarte ochelari de soare si noaptea, desi nu e prea indicat, deoarece nu vezi absolut nimic prin ei atunci.