| RobertClaudiu a întrebat:

Am fost in club aseara si am vazut baieti cu ochelari de soare in club si ma gandeam:

Intrebarea: De ce poarta ochelari de soare noaptea in club de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu le afecteze coeficientu de inteliganta sau pentru ca cica asa e la moda laughing

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se numeste smecherie aplicatawinking
Porti ochelari si cand baga fum atingi tipele pe dotari:
a)iti trag o palma(cazuri rare)
b)iti trag o palma da` iti vad ochelarii si cad in admiratie
c)iti vad ochelarii si cred ca sunt de firma si trag concluzia ca ai bani si de aici incolo e deja istorie

| Anonim_4797 a răspuns:

Astia se cheama cocalari tongue

| cristi8252 a răspuns:

Explicatia e simpla, trebuie doar sa te gandesti bine. Club=distractie! deci... alcoolizare! rezulta trezire pe gard fiind atarnat la uscat de catre bounceri clubului, si uita asa te trezesti cu ochii in soare ne protejati peste 2-3 zile. Fi istet! pregateste-te din timp.

| MakeLOveNoWar a răspuns:

Pentru ca sunt niste COCALARI! Acesta este rapsunsul.Ma bucur ca tu nu faci asta si te intrebi de ce sunt asa de multi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie smecheri nu se intelege

| andreifil a răspuns:

Sa le protejeze ochii de laserele din club...multa lume poarta ochelari in club